Copyright © 2017 - 2018 All Right Reserved. SCANIA KAYSERİ ÖZALTIN AĞIR VASITA
ÖZALTIN AĞIR VASITA
Designed by CCAJANS
Küresel ısınma, nüfus artışı ve çevre kirliliği. Scania olarak bu zorluklara karşı daha iyi bir taşımacılık dünyası oluşturmak için, iş ortaklarımız ile birlikte geleceğin çözümlerini tasarlıyoruz.
AKILLI VE GÜVENLİ TAŞIMA

Akıllı taşıma, şehirler, endüstriler ve lojistik için en etkili taşıma çözümlerini elde etmek amacıyla, araç bağlantısı gibi üretim akışı yönetiminin ve yenilikçi teknolojilerin uygulanması anlamına gelir.
ENERJİ VE­RİM­Lİ­Lİ­Ğİ

Scania, birinci sınıf sürücü servisleri ve mühendislik çözümleri de dahil olmak üzere, yüksek güç aktarma sistemi performansı ve araç optimizasyonu sayesinde enerji açısından verimli ürünler ve çözümler sağlar.
ALTERNATİF YAKITLAR VE ELEKTRİKLİ SİSTEMLER

Scania, 30 yıldır alternatif yakıt kullanımına öncülük yapmakta olup bugün en geniş alternatif yakıtlı araç serisine sahiptir. Bugünse yolların, kamyonların ve otobüslerin elektrikli hale gelmesiyle ilgilenmektedir.
Scania araçlar yollara aittir. Onlar kullanıcılarına para kazandırmak için çalışır. Dünya genelindeki 1.600'den fazla atölyemizle ve 14.000'den fazla donanımlı servis teknisyenimizle müşterilerimiz bize her ihtiyaç duyduğunda onlara yakın oluruz.
ÖZALTIN AĞIR VASITA
444 68 50